Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/design/public_html/psychoterapeuta-warszawa.com.pl/panel/baza.php on line 6
Zespół

AGNIESZKA BALASA

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym. Kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii zdobywałam w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne ( www.kcp.krakow.pl ). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej ( www.psychodynamika.pl )

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach, w Mazowieckim Centrum Psychodynamincznym oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów.

Jestem w-ce prezesem Mazowieckiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Od 2009 roku prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych oraz młodzieży w nurcie psychodynamicznym.

Telefon kontaktowy 517 950 416


BEATA KOZIŃSKA

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym. Kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii zdobywałam w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (www.kcp.krakow.pl).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej ( www.psychodynamika.pl)

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Mazowieckim Centrum Psychodynamicznym oraz w "Drabinie" Ośrodku Psychoterapii i Psychoedukacji w Warszawie.

Pracujeępod stałą superwizją |Certyfikowanych superwizorów

Od 2004 roku prowadze psychoterapię indywidualna dorosłych.

Telefon kontaktowy 502 311 162

 

BEATA KOWALCZYK 

Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym. Kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii zdobywałam w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (www.kcp.krakow.pl). Jestem również absolwentką Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego – specjalizacja Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego. Doświadczenie kliniczne uzyskałam w Instytucie Psychiatrii                i Neurologii w WarszawieJestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej ( www.psychodynamika.pl )

Od roku 2009 prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. Moja praca terapeutyczna jest na bieżąco superwizowana przez Certyfikowanych Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i  Psychiatrycznego

Dane kontaktowe 507472720  

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z :

ANNA BORYS 

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii zdobywałam w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie (www.kcp.krakow.pl) rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Podstawy Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal w Warszawie.  

Doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując w różnych ośrodkach z osobami starszymi, przewlekle chorymi, uzależnionymi od alkoholu i środków psychoaktywnych, młodzieżą w ośrodkach wychowawczych oraz świetlicach socjoterapeutycznych. 

Od 2009 roku prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i nastolatków  w nurcie psychodynamicznym. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (www.psychodynamika.pl)

Telefon kontaktowy 606 – 145 – 863 

 Kontakt

Centrum
Psychoterapii Psychodynamicznej

Ul. Marszałkowska 83/58
Warszawa

Tel: 517950416
mail: info@psychoterapeuta-warszawa.com.pl

W celu rezerwacji terminu proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.