Agnieszka Jemielity

 

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką psychodynamiczną. Kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii zdobywałam w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

MOJE DOŚWIADCZENIE

 

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach, w Mazowieckim Centrum Psychodynamicznym oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

 

Od 2009 roku prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTPPd, ISTFP, PTP. 

W roku 2021 rozpoczęłam pracę jako superwizor. Jestem superwizorem szkoleniowym przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Aplikantem Superwizorem w PTPPd. Uczestniczę również w kursie superwizorskim przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. 

Ukończyłam dwuletni kurs superwizorski zorganizowany przez Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.

 

Jestem Certyfikowaną Analityczką Więzi Prenatalnej.

 

Obecnie uczestniczę w szkoleniu TFP, które przygotowuje do uzyskania międzynarodowego certyfikatu psychoterapeuty TFP (terapii skoncentrowanej na przeniesieniu).

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | 2024 | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

CENTRUM PSYCHOTERAPII PSYCHODYNAMICZNEJ

Agnieszka Jemielity Gabinet Psychoterapeutyczny

NIP: 6262615906

 

Ul. Marszałkowska 83/58, Warszawa

Ul. Modrzewiowa 33, Podkowa Leśna

 

+48 517 950 416

 

info@psychoterapeuta-warszawa.com.pl