PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

w Podkowie Leśnej

 

Najistotniejszymi założeniami psychoterapii psychodynamicznej jest rozumienie życia psychicznego, w którym wymagana jest refleksja nad jego nieświadomością.

CZYM JEST PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA?

 

Podejście psychodynamiczne oparte jest na paradygmacie psychoanalitycznym.

 

Psychoterapeuta w swojej pracy rozumie zdrowie i patologie człowieka w oparciu o nieświadome procesy psychiczne, kieruje się maksymalnie indywidualizacją procesu terapeutycznego. Psychoterapeuta psychodynamiczny rozumie objaw jako fenomen wieloprzyczynowy; wynikający z intrapsychicznych konfliktów, deficytów rozwojowych lub defektów organicznych. W swojej pracy psychoterapeuta bierze pod uwagę realny i symboliczny porządek rozumienia pacjenta.

 

Proponowana metoda pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych oraz w leczeniu zaburzeń psychicznych przede wszystkim bazując na indywidualnym kontakcie – rozmowie z psychoterapeutą. W trakcie procesu terapeutycznego pacjent zdobywa wiedzę o sobie, staje się bardziej świadomy swoich emocji. Terapeuta razem z pacjentem stara się poznać i zrozumieć objawy i przyczyny cierpienia z jakimi zgłasza się pacjent. W psychoterapii psychodynamicznej uwzględnia się farmakoterapię.

ul. Modrzewiowa 33, Podkowa Leśna

info@psychoterapeuta-warszawa.com.pl

tel. +48 517 950 416

JESTEŚ ZAINTERESOWANA / ZAINTERESOWANY?

 

PSYCHOTERAPIA W NURCIE PSYCHODYNAMICZNYM

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zainteresowany Psychoterapią Psychodynamiczną w moim prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym w Podkowie Leśnej lub mające pytania o metodę, formę zajęć i cenę spotkań z psychoterapeutą.

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Jemielity Gabinet Psychoterapeutyczny, NIP: 6262615906, znajdującej się pod adresem ul. Kabacki Dukt 2/87, 02-798 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Twój telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

LUB ZADAJ PYTANIE, OPISZ SWOJĄ SYTUACJĘ W FORMULARZU PONIŻEJ: 

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | 2024 | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

CENTRUM PSYCHOTERAPII PSYCHODYNAMICZNEJ

Agnieszka Jemielity Gabinet Psychoterapeutyczny

NIP: 6262615906

 

Ul. Marszałkowska 83/58, Warszawa

Ul. Modrzewiowa 33, Podkowa Leśna

 

+48 517 950 416

 

info@psychoterapeuta-warszawa.com.pl