Superwizje indywidualne

 

to proces, w którym psychoterapeuta poddaje swoją pracę i interwencje analizie przez doświadczonego mentora, zwanej superwizorem.

NA CZYM POLEGAJĄ SUPERWIZJE INDYWIDUALNE?

 

 Ten proces ma na celu poprawę kompetencji terapeuty, wsparcie w rozwiązywaniu trudności związanych z prowadzeniem sesji terapeutycznych, a także utrzymanie wysokiego standardu etycznego i profesjonalnego.

 

Oto kilka kluczowych aspektów superwizji indywidualnej u psychoterapeuty:

 

Refleksja nad praktyką terapeutyczną: Superwizja umożliwia terapeucie spojrzenie na własną pracę z klientem z dystansu i refleksję nad dokładnością interpretacji, stosowanych technik, a także nad ewentualnymi trudnościami w relacji terapeutycznej.

 

Wsparcie emocjonalne: Praca terapeuty może być emocjonalnie wymagająca, a sesje z klientami często dotyczą trudnych tematów. Superwizja dostarcza przestrzeni do podzielenia się trudnościami i emocjami związanymi z pracą terapeutyczną.

 

Udoskonalanie umiejętności: Superwizor, mający większe doświadczenie, może oferować konstruktywną krytykę, sugestie i wskazówki, które pomagają terapeucie rozwijać się zawodowo. To także okazja do nauki nowych technik terapeutycznych i doskonalenia istniejących umiejętności.

 

Monitorowanie zgodności z zasadami etycznymi: Superwizja pomaga w monitorowaniu, czy praktyka terapeuty jest zgodna z zasadami etyki zawodowej. Pomaga unikać potencjalnych konfliktów etycznych i zapewnia, że terapeuta działa z poszanowaniem praw i dobrostanu klienta.

 

Rozwój samoświadomości: Proces superwizji sprzyja rozwojowi samoświadomości terapeuty, co jest kluczowe dla efektywnej pracy z klientami. Poprzez analizę własnych reakcji, myśli i emocji, terapeuta może lepiej zrozumieć wpływ, jaki ma na klienta.

 

Superwizja indywidualna jest integralną częścią doskonalenia zawodowego w obszarze psychoterapii. To kontekst, w którym terapeuci mogą rozwijać się, uczyć na błędach, dzielić się doświadczeniem i zyskiwać wsparcie potrzebne do efektywnej pracy z klientami.

JESTEŚ ZAINTERESOWANA / ZAINTERESOWANY?

 

SUPERWIZJE INDYWIDUALNE WARSZAWA CENTRUM

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane Superwizjami indywidualnymi w moim prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym w Centrum Warszawy lub mające pytania o metodę, formę zajęć i cenę spotkań z psychoterapeutą.

ul. Modrzewiowa 33, Podkowa Leśna

ul. Marszałkowska 83/58, Warszawa

info@psychoterapeuta-warszawa.com.pl

tel. +48 517 950 416

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Jemielity Gabinet Psychoterapeutyczny, NIP: 6262615906, znajdującej się pod adresem ul. Kabacki Dukt 2/87, 02-798 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Twój telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

LUB ZADAJ PYTANIE, OPISZ SWOJĄ SYTUACJĘ W FORMULARZU PONIŻEJ: 

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | 2024 | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

CENTRUM PSYCHOTERAPII PSYCHODYNAMICZNEJ

Agnieszka Jemielity Gabinet Psychoterapeutyczny

NIP: 6262615906

 

Ul. Marszałkowska 83/58, Warszawa

Ul. Modrzewiowa 33, Podkowa Leśna

 

+48 517 950 416

 

info@psychoterapeuta-warszawa.com.pl